Сайт працює в тестовому режимі
Попередня версія сайту

logo mu

Онлайн-приймальня

Задати питання

Текст мого звернення не містить наклепу і образ, закликів до розпалювання расової, національної, релігійної ворожнечі та інших протиправних дій. Я усвідомлюю, що у протилежному випадку моє звернення не буде розглянуто. Я даю згоду на обробку моїх персональних даних.

Онлайн-приймальня Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми) створена для надання Північно-Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Суми) безоплатної первинної правової допомоги особам, які перебувають під юрисдикцією України. 

Онлайн-приймальня створена за рішенням начальника Північно-Схіідного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми).

Основною метою діяльності Онлайн-приймальні є сприяння забезпеченню захисту прав, свобод, законних інтересів громадян та здійснення громадянського обговорення важливих подій, що мать відбуватися в діяльності органів юстиції, проведення консультацій з громадськістю з інших важливих питань. 

Онлайн-приймальня здійснює такі види правової допомоги:

  • надання правової інформації;
  • надання консультацій та роз’яснень з правових питань, віднесених до компетенції Управління;
  • надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації;
  • надання інших видів правової допомоги, враховуючи вимоги та обмеження Законів України «Про державну службу», «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян», «Про безоплатну правову допомогу», за наявності технічної можливості.
Якщо на сторінці Онлайн-приймальні заявником не занесена уся інформація (П.І.Б., телефон, e-mail, текст звернення (запитання, пропозиції), а також коли звернення викладені з порушенням чинного законодавства, то таке звернення не розглядається.
Звернення, які надійшли до Онлайн-приймальні, розглядаються впродовж 7 робочих днів з дня їх надходження. За обгрунтованою пропозицією строк може бути продовжений до 10 робочих днів.