Сайт працює в тестовому режимі
Попередня версія сайту

logo mu

Новини

Використання деяких документів на території іншої країни потребує здійснення певної процедури посвідчення, а саме проставлення апостиля – спеціального штампа, з яким офіційні папери отримують визнання іноземними державами – учасницями Гаазької конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів.

Міністерством юстиції України з метою формування єдиної практики застосування положень Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Закон про реєстрацію) в частині змін, внесених Законом України від 06 грудня 2019 року № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (далі – Закон № 361-IX), підготовлено відповідний лист.   

28 квітня 2020 року набирає чинності Закон України від 06 грудня 2019 року № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (далі – Закон № 361-IX).

Попри карантин, оголошений в Україні через поширення коронавірусної інфекції, фахівці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) продовжують стояти на сторожі захисту майнових прав громадян та  суб’єктів господарювання.

Верховна Рада ухвалила на позачерговому пленарному засіданні Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу».

Субота, 18 квітня 2020 10:41

ПРИВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ!

Великдень – це свято, що пробуджує найдобріші та найсвітліші почуття, які наповнюють наші думки вірою і надією.

Відповідаючи плину моди, новоспечені батьки обирають малюкам не тільки одяг, колиски, ліжечка чи гойдалки, а й імена. Разом з тим, єдине, чого прагнуть усі батьки, щоб обране ім’я стало для маленького члена родини своєрідним оберегом та путівкою у щасливе життя.

Сьогодні набрали чинності зміни, прийняті наказом Міністерства юстиції України від 20.03.2020 № 1162/5, якими приведено у відповідність до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» наступні нормативно-правові акти:

Вибір імені для дитини – це непросте завдання для багатьох батьків. На волю подружжя впливає чимало факторів, тому хоч остаточне рішення з’являється не завжди швидко, але точно є виваженим.

Кожне подружжя бажає відчути радість батьківства, оскільки народження дитини – це та омріяна й жадана подія, яка змінює життя на краще.

На період карантину, оголошеного в Україні через пандемію коронавірусу, всі охочі укласти шлюб мають можливість подати відповідну заяву, не виходячи з дому, за допомогою вебпорталу Міністерства юстиції «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (https://dracs.minjust.gov.ua/).

Вівторок, 07 квітня 2020 13:33

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

На період карантину необхідно керуватися заходами і обмеженнями, встановленими Постановою Кабміну «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами), місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та іншими нормативно-правовими актами.

Міністерство юстиції України доводить до відома, що Міністерством цифрової трансформації України у період з 24 лютого 2020 року по 27 березня 2020 року проводилося бета-тестування прийняття заяв про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем, державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця онлайн за допомогою Єдиного державного веб-порталу  електронних послуг «Портал Дія» (далі – Портал Дія).

Є жінки, які попри зовнішню красу і шарм мають якусь магічну харизму, транслюють надзвичайну внутрішню силу і впевненість, що безумовно надихає... Ними захоплюються інші представниці прекрасної статі, а з їх думкою рахуються, навіть, найскептичніші чоловіки.

З метою формування єдиної практики застосування положень Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Закон про реєстрацію) та Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 09 лютого 2016 року № 359/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 лютого 2016 року за № 200/28330 (далі – Порядок), в частині формування реєстраційних справ Міністерство юстиції повідомляє наступне:

Сторінка 1 із 58