Сайт працює в тестовому режимі
Попередня версія сайту

logo mu

Законодавство з примусового виконання рішень

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про виконавче провадження"

ІНСТРУКЦІЯ з організації примусового виконання рішень

ПОРЯДОК реалізації арештованого майна

11.10.2016 внесено зміни до Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби, затвердженого Постановою КМУ від 11.07.2002 № 985.

Так, з метою забезпечення розпорядження конфіскованим майном у способи, відмінні від реалізації, керівник органу державної виконавчої служби утворює комісію, яка складається з представників відповідного  органу  державної виконавчої служби, державної податкової інспекції у районі, місті (крім м. Києва), районної у місті,  об’єднаної та спеціалізованої державної податкової інспекції головного управління ДФС (далі - місцева податкова інспекція), а якщо майно вилучено митницею ДФС - представників відповідної митниці ДФС.

До  складу  комісії  можуть  бути включені представники благодійних організацій.

В зв’язку з чим, відповідні благодійні організації мають право звернутися до органів державної виконавчої служби з проханням включити до складу комісій представників їх організацій.

З повним текстом Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби можна ознайомитися за посиланням

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/985-2002-%D0%BF